Skuadra shqiptare luan në Podgoricë

Futboll

Skuadra shqiptare luan në Podgoricë

Nga: K.G. Më: 23 shtator 2021 Në ora: 18:53
Skuadra shqiptare luan në Podgoricë

Telekom Liga e parë e futbollit malazez vazhdon nesër dhe ndeshja e parë e javës së 9 -të do të luhet në Gollubovc, mes Zetës dhe Iskrës.

Skuadra shqiptare Deçiqi nga Tuzi, të shtunën (19.00) nën dritat e reflektorëve do të luajë në fushën e Podgoricës.

Deçiqi kërkon pikë në Podgoricë njëherësh të rikthehet në serinë e rezultateve pozitive pas humbjes si vendas me 0:1 nga Mornari.

Pas tetë jave Deçiqi renditet në pozitën e pestë me 12 pikë, ndërsa Podgorica në vend të nëntë me 4 sosh.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat