Formacionet e mundshme të supersfidës Chelsea-Man City

Futboll

Formacionet e mundshme të supersfidës Chelsea-Man City

Më: 25 shtator 2021 Në ora: 11:32
Formacionet e mundshme të supersfidës Chelsea-Man City

Në 13:30 do të luhet supersfida Chelsea-Man City.

Blutë e Londrës vijnë në këtë përballje si kryesuesit e Premier League, ndërsa Man City mban vendin e 5 me 10 pikë.

Ndeshja pritet të dhurojë spektakël dhe emocione pa fund.

Formacionet e mundshme:

Chelsea: Edouard Mendy; Andreas Christensen, Thiago Silva, Antonio Rudiger; Cesar Azpilicueta, N’Golo Kante, Jorginho, Marcos Alonso; Kai Havertz, Romelu Lukaku, Timo Werner.

Manchester City:Ederson; Kyle Walker, Ruben Dias, Nathan Ake, Joao Cancelo; Kevin De Bruyne, Fernandinho, Ilkay Gundogan; Gabriel Jesus, Ferran Torres, Jack Grealis.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat