Dëmtimi që shqetëson Rejën

Futboll

Dëmtimi që shqetëson Rejën

Më: 25 shtator 2021 Në ora: 13:43
Dëmtimi që shqetëson Rejën

Dëmtimi që shqetëson Rejën!

Një lajm aspak pozitiv vjen nga Spanja. Keidi Bare do të mungojë në ndeshjet e tetorit për Shqipërinë.

Futbollisti shqiptar e nisi si titullar në ndeshjen e fundit që zhvilloi Espanjol në La Liga dhe do të largohej nga fusha e lojës në minutën e 74.

Fillimisht u mendua se bëhej fjalë për shqetësim të lehtë dhe kalimtar, por Bare do të mungojë për një muaj. Kjo do të thotë se Reja nuk llogarit dot shërbimet e tij për ndeshjet e tetorit.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat