Messi dhe Verratti pritet të jenë gati për ndeshjen ndaj Manchester Cityt

Futboll

Messi dhe Verratti pritet të jenë gati për ndeshjen ndaj Manchester Cityt

Më: 25 shtator 2021 Në ora: 13:59
Messi dhe Verratti pritet të jenë gati për ndeshjen ndaj Manchester Cityt

Lionel Messi dhe Marco Verratti pritet të jenë plotësisht gati për ndeshjen ndaj Manchester Cityt në Ligën e Kampionëve.

Messi dhe Verrati do t’i mungojnë Paris Saint-Germaint sonte në ndeshjen ndaj Montpellierit, por pritet të jenë gati për në mesjavën e ardhshme.

Sipas “L’Equipe”, të dy futbollistët do të përfshihen në skuadër për ndeshjen ndaj skuadrës angleze, që zhvillohet më 28 shtator (të martën).

Messi i mungoi PSG-së në ndeshjen ndaj Metzit, teksa nuk do të luajë as sonte.

Kurse, Verratti nuk ka luajtur për parisienët që nga 29 gushti.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat