Llapi i kundërpërgjigjet Drenicës

Futboll

Llapi i kundërpërgjigjet Drenicës

Më: 25 shtator 2021 Në ora: 14:01
Llapi i kundërpërgjigjet Drenicës

Superliga e Kosovës do të hap sot xhiron e gjashtë me dy super ndeshje.

Llapi do ta mirëpres në “Merdare” Drenicën me fillim nga ora 15:00.

Skuadra llapjane përmes llogarisë zyrtare në “Facebook” ka ftuar llapjanët për të mbështetur skuadrën e zemrës.

“Eja në stadium dhe mbështet skuadrën e zemrës drejt fitores”, shkroi klubi, ku njoftuan gjithashtu se janë maksimalisht të gatshëm për të rrëmbyer 3 pikët e para në Superligë.

Të dy skuadrat janë përgatitur mjaftë mirë për këtë ndeshje dhe spektakëli duket të jetë i garantuar.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat