Ulpiana, gati

Futboll

Ulpiana, gati

Më: 25 shtator 2021 Në ora: 14:19
Ulpiana, gati

Ulpiana, gati dhe kërkon fitore!

Sot nga ora 15:00 do të zhvillohet ndeshja mes Ulpianës dhe Dukagjinit në kuadër të javës së 6-të të Superligës.

Ulpiana tashmë ka publikuar formacionin startues.

Në formacionin startues është edhe heroi për ndeshjen me Gjilanin, Trimor Selimi dhe futbollisti që u shpall më i miri i xhiros së kaluar, Marclei Santos.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat