Mbyllet pjesa e parë pa gola mes Manchester United e Aston Villa

Futboll

Mbyllet pjesa e parë pa gola mes Manchester United e Aston Villa

Më: 25 shtator 2021 Në ora: 14:32
Manchester United dhe Aston Villa

Ende nuk ka zhbllokim të rezultatit në stadiumin “Old Trafford”.

Ka përfunduar pjesa e parë e ndeshjes mes Manchester United dhe Aston Villa, ku pas 45’ minutave lojë ende nuk është gjetur goli nga asnjëra skuadër.

Deri tani, paraqitje më të mirë është duke treguar skuadra e Manchester United, ku ka posedimin e topit 60%, krahas 40% të Aston Villas, dhe shanse për gola më shumë, ku ka regjistruar 15 sosh, ndërsa Aston Villa vetëm katër.

Rezultati pas pjesës së parë është i barabartë 0:0.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat