Vardari i Shkupit kundër Besës

Futboll

Vardari i Shkupit kundër Besës

Nga: K.G. Më: 25 shtator 2021 Në ora: 14:44
Vardari i Shkupit kundër Besës

Sot luhen të pesë ndeshjet e Ligës së Dytë të Maqedonisë së Veriut, grupi i Perëndimit, Vardari nga Shkupi ndeshet me Besën.

Sfidë e vështirë për Besën por e cila synon befasi në Shkup. 

Voska, pas dy humbjeve me Vardarin dhe Sileksin kërkon fitore në derbin fqinj, kundër Veleshtës. 

Në ndeshjet e tjera, Gostivari mirëpret Ohrin, dhe Korabin në Dibër, skuadrën e Kadinos.

Takohen, sot (15.00)
Teteksi - Sileksi
Gostivari - Ohri
Korabi - Kadino
Vardari - Besa 
Voska - Veleshta

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat