Dorëzohet Allegri

Futboll

Dorëzohet Allegri

Më: 25 shtator 2021 Në ora: 15:35
Dorëzohet Allegri

Massimiliano Allegri po kërkon fitoren e dytë në kampionat.

Pas Spezia, të dielën në orën 12:30 do të jetë radha e Sampdoria:

“Të gjithë janë mirë, përveç Rabiot, i cili nuk do të grumbullohet për shkak të një problemi të vogël në kyçin e këmbës. Chiesa mund të luajë si në të djathtë, ashtu edhe në të majtë, nesër e vendosim.

Favoritët për titull?

Interi, Milani dhe Napoli. Kemi humbur shumë pikë, duhet ta bëjmë rrugën pa shikuar renditjen. Le të kemi vazhdimësi, në nëntor do të shohim se ku jemi, do të jetë një sfidë stimuluese”, tha Allegri.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat