Koeman: Kam kohë që nuk e lexoj shtypin

Futboll

Koeman: Kam kohë që nuk e lexoj shtypin

Më: 25 shtator 2021 Në ora: 16:41
Koeman: Kam kohë që nuk e lexoj shtypin

Barcelona pret nesër në LaLiga Levanten në një ndeshje shumë delikate, sidomos për trajnerin Ronald Koeman, i cili u mundua të tregohet sa më i qetë në konferencën për shtyp, pavarësisht lajmeve se Xavi është pas hijes së tij dhe gati për ta zëvendësuar.

“Nuk mund të them shumë për ketë çështje, sepse kam kohë që nuk e lexoj shtypin.

I dëgjoj fjalët që qarkullojnë, por gjithçka që ne duhet të bëjmë, është të fitojmë ndeshjet tona.

Dëgjoj fjalë, dëgjoj emra. Kjo është puna jonë. Nuk kam ndërmend të harroj energji për gjëra që nuk i kontrolloj”, tha Koeman.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat