Dukagjini importon pikë nga Theranda

Futboll

Dukagjini importon pikë nga Theranda

Nga: K.G. Më: 25 shtator 2021 Në ora: 16:57
Dukagjini importon pikë nga Theranda

Ulpiana nga Lipjani nuk e përsëriti lojën si ndeshjen e kaluar kur e mundën me rezultat 3:2 Gjilanin vendas, kësaj në cilësinë vendasit në Therandë u nda baras (0:0) me Dukagjinin nga Klina.

Dukagjini importon një pikë të madhe.

Klinasit vazhdojnë edhe më tej pa fitore, 6 ndeshje tri barazime e tri humbje në kuadër të BKT Superligës së Kosovës në futboll. 

Ulpiana renditet në pozitën e tetë me 5 pikë dhe Dukagjini është në të nëntin vetëm me tre sosh.

Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat