Xherdan Shaqiri me Lyonin po sulmojnë

Futboll

Xherdan Shaqiri me Lyonin po sulmojnë

Nga: Kemajl Goca Më: 25 shtator 2021 Në ora: 21:11
Xherdan Shaqiri me Lyonin po sulmojnë

Futbollisti Xherdan Shaqiri me Lyonin kërkojnë fitoren e radhës ndaj Lorientit të papërshtatshëm. 

Shaqiri ka startuar nga minuta e parë dhe po sulmojnë në drejtim të portës së rivalit.

Kjo është ndeshja e javës së tetë të Kampionatit të Francës. 

Është ndeshja e katërt për Shaqën në kampionatin francez, ka shënuar një gol dhe një asistim deri me tash.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat