Formacionet zyrtare: Derbi londinez ndërmjet Arsenalit dhe Tottenhamit

Futboll

Formacionet zyrtare: Derbi londinez ndërmjet Arsenalit dhe Tottenhamit

Më: 26 shtator 2021 Në ora: 16:42
Ilustrim

Formacioni startues i Arsenalit: 

Ramsdale; Tomiyasu, White, Gabriel, Tierney; Xhaka, Partey, Odegaard; Saka, Aubameyang, Smith Rowe

Formacioni startues i Tottenham Hotspur: 

Lloris; Tanganga, Dier, Sánchez, Reguilón; Hojbjerg, Ndombèlé, Dele Alli; Lucas Moura, Kane, Son.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat