Struga TL - Shkëndija, ndajnë pikët 

Futboll

Struga TL - Shkëndija, ndajnë pikët 

Nga: K.G. Më: 26 shtator 2021 Në ora: 17:22
Struga TL - Shkëndija, ndajnë pikët 

Shkëndija nga Tetova, kampion në fuqi, importon një pikë në përballje me Struga Trim & Lum, në derbin shqiptar të javës së tetë të Kampionatit të Maqedonisë.

Futbollistë Skënderi shënoi në minutën e 11-të për Strugën, ndërsa Timovski barazon në atë të 80-tën.

Sruga TL renditet në vend të pestë me 13 pikë, ka dy pikë më shumë se Shkëndija një pozitë më poshtë.   

Në javën e ardhshme Shkëndija ndeshet me Borecin dhe Struga luan në Shtip me Bregallnicën.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat