Daja: Në derbi kam një dozë më tepër për të fituar ndeshjen

Futboll

Daja: Në derbi kam një dozë më tepër për të fituar ndeshjen

Më: 26 shtator 2021 Në ora: 23:02
Daja: Në derbi kam një dozë më tepër për të fituar ndeshjen

Ilir Daja, përtej faktit që Partizani ka grumbulluar vetëm dy pikë në tri ndeshjet e para, e konsideron pozitive paraqitjen e Partizanit.

“Kemi qenë mbi Vllazninë në të gjitha aspektet, më pëlqen se kemi vrapuar shumë. Duhet të rregullojmë disa gjëra të tjera në manovër”, tha Daja.

Derbi me Dinamon: “Nuk më ka ikur mentaliteti i fituesit. Përshëndes rikthimin e Dinamos, pasi ka shumë tituj dhe i bën mirë kampionatit.

Në derbi kam një dozë më tepër për të fituar ndeshjen, por në fund fare të gjitha janë të barasvlefshme me tri pikë, dhe i përjetoj maksimumin", thotë Daja.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat