Nuk ndalet Ronaldo

Futboll

Nuk ndalet Ronaldo

Më: 12 tetor 2021 Në ora: 21:15
Cristiano Ronaldo

Cristiano Ronaldo ka shënuar dy gola kundër Luksemburgut

Të dy golat e Ronaldos janë shënuar nga penalltia.

Njëri në minutën e tetë dhe një tjetër në minutën e 13-të.

Portugalia ka shënuar edhe golin e tretë me anë të Bruno Fernandes në minutën e 17.

Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat