Vjen reagimi i parë i Barcelonës për shortin - Bota Sot
Vjen reagimi i parë i Barcelonës për shortin

Futboll

Vjen reagimi i parë i Barcelonës për shortin

Më: 17 mars 2017 Në ora: 14:22
Ilustrim

Reagimi i parë nga klubi i Barcelonës për shortin e Ligës së Kampionëve vjen nga zëvendës-presidenti i klubit, Jordi Mestre.

"Kemi respekt të madh për Juventusin. Dani Alves luan për ta dhe ne kemi shumë respekt për të"; ka deklaruar Mestre.

Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test
Tjera