Zhgënjen Flamurtari - Bota Sot
Zhgënjen Flamurtari

Futboll

Zhgënjen Flamurtari

Më: 12 janar 2018 Në ora: 14:53
Zhgënjen Flamurtari

Flamurtari nga Vlora ka zhgënjyer në miqësoren e parë të luajtur në Turqi, edhe pse përballë nuk kishte ndonjë kundërshtar shumë të fortë. Ndeshja nisi në orën 11:00 dhe u mbyll me fitoren 1:0 të turqve të Erzurumsporit.

Faqja e klubit nuk ka dhënë shumë informacion mbi këtë takim, por mësohet se trajneri Duro ka provuar shumë lojtarë në këtë miqësore. Takimin e radhës, Flamurtari do ta luajë ndaj ekipit nga Kazakistani, Aktobe.

Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test
Tjera