Hajnat vjedhin një klub në Kosovë - Bota Sot
Hajnat vjedhin një klub në Kosovë

Futboll

Hajnat vjedhin një klub në Kosovë

Nga: K.Goca Më: 12 janar 2018 Në ora: 16:28
Hajnat vjedhin një klub në Kosovë

Hajnat sërish ia mësojnë klubit të Ligës së Parë të Kosovës në futboll, Hajvalia.

Sipas përfaqësuesit të këtij klubit, Mehmet Gashi, hajnat vjedhin edhe gjërat e fundit që kishin mbetur në teshatoret e klubit Hajvalia, në stadiumin në Kishnicë. Një rast i paprecedent.

Image

Fotot i ka dërguar Gashi, ndërsa drejtuesit  e klubit janë të trishtuar dhe shpresojnë se këto akte të turpshme do të zbardhen dhe hajnat të vihen para organeve të drejtësisë.  “Vidhen edhe ato pak sende që kishin mbetur. Turp i madh. Kjo ndodhi sot, dyert e thyera në klub nga hajnat”, tha Gashi.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test
Tjera