Turhani lojtar i ri i Llapit - Bota Sot
Turhani lojtar i ri i Llapit

Futboll

Turhani lojtar i ri i Llapit

Nga: K.G. Më: 12 janar 2018 Në ora: 16:42
Turhani lojtar i ri i Llapit

Kampioni vjeshtor i elitës së futbollit, Llapi nga Podujeva,  përforcon radhët me një futbollist nga Shqipëria. Llapjanët prezantuan futbollistin më të ri.

“Turhani luan si qendër-mbrojtës dhe së fundmi ishte pjesë e KF Korabit, ndërsa më parë ka qenë pjesë edhe e KF Shkumbinit. Turhanit i dëshirojmë mirëseardhje në familjen e madhe të KF Llapit dhe suksese drejt objektivave të klubit”, bëhet e ditur nga klubi.

Llapi është në krye me 34 pikë, dy më shumë se Prishtina dhe katër se Drita nga Gjilani.

Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test
Tjera