Formacionet zyrtare: Chelsea – Leicester City - Bota Sot
Formacionet zyrtare: Chelsea – Leicester City

Futboll

Formacionet zyrtare: Chelsea – Leicester City

Më: 13 janar 2018 Në ora: 15:15
Pamje nga ndeshja

Chelsea dhe Leicester City takohen sot me fillim nga ora 16:00 në Premierligë.

Chelsea dhe Leicester City kanë publikuar formacionet zyrtare për duelin e tyre në Stamford Bridge.

Chelsea: Courtois; Azpilicueta, Cahill (c), Rudiger; Moses, Bakayoko, Kante, Fabregas, Alonso; Hazard, Morata

Leicester City: Schmeichel (c), Amartey, Dragovi?, Maguire, Chilwell, Mahrez, James, Ndidi, Albrighton, Okazaki, Vardy.

Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test
Tjera