Ja si duken lokalet rreth stadiumit të Prishtinës - Bota Sot
Ja si duken lokalet rreth stadiumit të Prishtinës

Futboll

Ja si duken lokalet rreth stadiumit të Prishtinës

Më: 13 janar 2018 Në ora: 22:26
Stadiumi i Prishtinës

Janë duke vazhduar punimet intenzive në stadiumin e Prishtinës i cili sipas të gjitha gjasave, nëse gjithçka shkon sipas planit, do të jetë i gatshëm në muajin maj.

Stadiumi tani ka marrë formë kompletësisht më ndryshe pas punëve që janë bërë.

Përveç fushës dhe ulëseve që janë finalizuar, puna e vrazhdë duket që është kryer edhe në lokalet rreth stadiumit.

Për më shumë shikoni pamjet në videon më poshtë:

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test
Tjera