Lamtumirë Arsenal, Wilshere te rivali i Premierligës - Bota Sot
Lamtumirë Arsenal, Wilshere te rivali i Premierligës

Futboll

Lamtumirë Arsenal, Wilshere te rivali i Premierligës

Më: 14 mars 2018 Në ora: 10:40
Jack Wilshere

"The Sun" ka njoftuar se mesfushori anglez Jack Wilshere mund të mbetet në Premierligë.

Jack Wilshere pritet të largohet nga Arsenal, pas përfundimit të këtij sezoni.

“The Sun” ka njoftuar se mesfushori anglez mund të mbetet në Premierligë duke nënshkruar me ekipin e Evertonit.

Wilshere së fundmi është përmendur edhe si objektiv i Milanit dhe Juventusit në Serie A. 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test
Tjera