Luan kundër Napolit - Bota Sot
Luan kundër Napolit

Futboll

Luan kundër Napolit

Më: 19 prill 2018 Në ora: 17:31
Miralem Pjaniç

Juventusi mendon se Miralem Pjaniç do të jetë i aftë të luaj kundër Napolit të dielën në darkë. 
Mesfushori boshnjak u detyrua të largohej në pjesën e parë të fitores ndaj Sampdorias dhe humbi barazimin me Crotone ditën e djeshme.
Me ndeshjen e së dielës, ndeshja më e madhi e sezonit në Serie A, Pjaniç kishte frikë se do të mungonte, por Sky raporton se Juventusi është i bindur se e ka kthyer atë.

Pjaniç është kthyer të stërvitet bashkë me shokët e tij, dhe do të jetë gati kundër Napolit.

Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test
Tjera