Bukuritë e një fushe futbolli në Kosovë - Bota Sot
Bukuritë e një fushe futbolli në Kosovë

Futboll

Bukuritë e një fushe futbolli në Kosovë

Nga: Kemajl Goca Më: 16 maj 2018 Në ora: 12:43
Fusha në Hpgosht

Pak stadiume në Kosovë janë të rrethuara nga pyjet dhe që i japin një bukuri të rrallë edhe fushës së futbollit!

Në fshatin Hogosht të Dardanës, është fushë tërheqëse edhe për klubet që luajnë aty, për nga bukuritë që janë përreth saj.

Image

Hogosht

Kika e Hogoshtit luan në Ligën e Parë dhe ka investuar në këtë fushë, duke krijuar një panoramë të këndshme sportive.

Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test
Tjera