Vushtrria përforcohet me portierin nga Shqipëria - Bota Sot
Vushtrria përforcohet me portierin nga Shqipëria

Futboll

Vushtrria përforcohet me portierin nga Shqipëria

Nga: K. G. Më: 19 korrik 2018 Në ora: 15:51
Fabio Gjonikaj me Muhamet Dragushën

Klubi i futbollit Vushtrria synon të sjellë sa më shumë përforcime dhe të jetë e kompletuar në çdo repart për edicionin e ri. Sipas faqes së klubit, janë përforcuar me portierin Fabio Gjonikaj.

“Portieri nga akademia e KF Partizanit dhe KF Dinamos të Tiranës dhe ish lojtarë i FC Kamzës nga Shqipëria dhe ish pjesë e grupmoshave U19 të kombëtares Shqiptare, (23 - vjeçar) nënshkruan kontratë me klubin tonë! Misioni ynë është drejt rikthimit aty ku e kemi vendin, në elitën e futbollit”, thuhet nga klubi vushtrrias.

Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test
Tjera