Mourinho i bën gati 70 milionë euro për mbrojtësin që shkëlqeu në Kupën e Botës - Bota Sot
Mourinho i bën gati 70 milionë euro për mbrojtësin që shkëlqeu në Kupën e Botës

Futboll

Mourinho i bën gati 70 milionë euro për mbrojtësin që shkëlqeu në Kupën e Botës

Më: 21 korrik 2018 Në ora: 19:26
Jose Mourinho

Paraqitjet e mira në Kupën e Botës janë gati t’i shpërblehen Harry Maguiere.

Mbrojtësi i Leicester Cityt që pati paraqitje të mira në Kupën e Botës me Anglinë, po kërkohet nga Manchester United.

Është Jose Mourinho që po pëlqen mbrojtësin, për të cilin do t’i ofrojë deri në 70 milionë euro.

Trajneri portugez dëshiron një qendërmbrojtës të nivelit më të lartë për t’ia shtuar Marcos Rojo, Eric Bailly dhe Chris Smalling.

Maguire u ble nga Hull, për 20 milionë euro në verën e kaluar.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test
Tjera