Jo vetëm Modric, Inter në sulm edhe për zëvendësuesin e Mbappe te Monaco - Bota Sot
Jo vetëm Modric, Inter në sulm edhe për zëvendësuesin e Mbappe te Monaco

Futboll

Jo vetëm Modric, Inter në sulm edhe për zëvendësuesin e Mbappe te Monaco

Më: 7 gusht 2018 Në ora: 00:36
Keita Balde

Referuar lajmit që raproton eksperti i merkatos italiane, Alfredo Pedullà, drejtuesit e Inter po tentojnë të lëvzin edhe në drejtim të një sulmuesi anësor, përveç transaksionit shumë të bujshëm, por po aq delikat, për blerjen e mesfushorit kroat të Real Madrid, Modric.

Sipas lajmit të raportuar nga eksperti Pedulla, sinjalizohen kontakte mes drejtuesve zikaltër dhe atyre të Monaco, për ish-sulmuesin e Lazio, Keita Balde. Një objektiv ky i zikaltërve që verën e vitit të kaluar. Ndërkohë që priten zhvillime dhe përditësime, i njëjti burim, bën me dije se nuk përjashtohet mundësia që ky transaksion të mund të finalziohet përmes një shkëmbimi me një futbollist zikaltër.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...