Kështu përgjaket gjyqtari në ndeshjen e futbollit! - Bota Sot
Kështu përgjaket gjyqtari në ndeshjen e futbollit!

Futboll

Kështu përgjaket gjyqtari në ndeshjen e futbollit!

Nga: Kemajl Goca Më: 10 gusht 2018 Në ora: 11:07
Kështu përgjaket gjyqtari në ndeshjen e futbollit!

Skenë e shëmtuar në Graz, në ndeshjen e Europa League. Gjyqtari anësor goditet me një shishe në kokë. Në të vërtetë, AEK shënoi fitore me rezultat, por ndeshja pati një skenë të pahijshme dhe të turpshme, një sulm brutal në gjyqtarin anësor.

Image

Në minutën e 77-të të ndeshjes dikush nga publiku e hodhi një shishe në drejtim të gjyqtarit.

Ndeshja u ndërpre fillimisht, por më pas vazhdoi.

Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test
Tjera