Ferguson kritikon rëndë njeriun që transferoi Pogban te Manchester - Bota Sot
Ferguson kritikon rëndë njeriun që transferoi Pogban te Manchester

Futboll

Ferguson kritikon rëndë njeriun që transferoi Pogban te Manchester

Më: 22 gusht 2018 Në ora: 00:34
Alex Ferguson

Fjala e Alex Ferguson është shumë me ndikim edhe pse nuk është më trajner i Manchester United.

Ish-trajneri i Djajve të Kuq ka folur rreth agjentëve, duke i ndarë ata që nuk i pëlqejnë për punën që bëjnë.

Njëri ndër ta është edhe italiani Mino Raiola.

“Ka një ose dy agjentë të futbollit që thjesht nuk më pëlqejnë, dhe Mino Raiola është një prej tyre. Ai është një plehrë”, ka thënë Ferguson.

Kujtojmë se Raiola ka bërë disa transferime te Manchester United, si Pogba, Ibrahimovic e Mkhitaryan.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...