Griezmann tregon se kush janë pesë lojtarët më të mirë pas Ronaldos e Messit - Bota Sot
Griezmann tregon se kush janë pesë lojtarët më të mirë pas Ronaldos e Messit

Futboll

Griezmann tregon se kush janë pesë lojtarët më të mirë pas Ronaldos e Messit

Më: 31 gusht 2018 Në ora: 21:34
Griezmann

Atletico Madrid ka bërë një listë të cilën e ka quajtur lista e më të mirëve “nga tjerët”.

Griezmann i sheh CR7 dhe Messi si lojtarë të një niveli tjetër.

“Ata janë në një tjetër nivel. Mund të garosh me ta ndoshta për një vit por jo më shume”.

“Unë e krahasoj vetën me Neymar, Lewandowskin, Mbappe dhe Hazard. Mundohem ta bëjë më të mirën dhe shoh se çfarë bëjnë edhe ata” ishin fjalët e francezit.

Duket se fituesi i Superkupës nuk e konsideron vetën dhe të lartë përmendurit si kategori e njëjtë me Messin e Ronaldon.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...