Gjermani – Francë, formacionet zyrtare - Bota Sot
Gjermani – Francë, formacionet zyrtare

Futboll

Gjermani – Francë, formacionet zyrtare

Më: 6 shtator 2018 Në ora: 20:23

Dita e parë në Ligën e Kombeve sjellë edhe sfidën e parë të kampionëve të botës, Kombëtares së Francës.

‘Gjelat’ në kuadër të xhiros së parë do të jenë mysafir të Gjermanisë në ‘Allianz Arena’.

Ndeshja mes Gjermanisë dhe Francës fillon nga ora 20:45.

Formacionet zyrtare:

Gjermani: 1 Neuer (C) – 4 Ginter, 5 Hummels, 6 Goretzka, 8 Kroos, 9 Werner, 11 Reus, 13 Müller, 16 Rüdiger, 17 Boateng, 18 Kimmich.

Francë:

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat