Hysaj nuk mori notë të mirë mbrëmë - Bota Sot
Hysaj nuk mori notë të mirë mbrëmë

Futboll

Hysaj nuk mori notë të mirë mbrëmë

Më: 30 shtator 2018 Në ora: 09:25
Elseid Hysaj

Superndeshja e kësaj jave në Seria A midis Juventusit dhe Napolit u mbyll me fitoren e bardhezinjve të cilët ia arritën që të përmbysnin me sukses golin e shënuar në minutën e 10-ë nga Driz Mertens.

Paraqitje jo dhe aq e mirë e mbrojtësit të Kombëtares sonë, Elseid Hysaj i cili pati shumë probleme përballë Cristiano Ronaldos.

Sipas vlerësimit të bërë nga mediat italiane Hysaj u vlerësua me notën 5 dhe kjo shpjegohej me faktin se në momentin e golit të Manxukiç, Ronaldo e dribloi pa problem për të hedhur më pas kursimin në zonë që u shndërrua në gol nga kroati.

Ai pati gjithashtu edhe vështirësi gjatë ndeshjes me Ronaldon.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...