Vdes futbollisti i famshëm nga Kosova, Labinot Harbuzi - Bota Sot
Vdes futbollisti i famshëm nga Kosova, Labinot Harbuzi

Futboll

Vdes futbollisti i famshëm nga Kosova, Labinot Harbuzi

Më: 11 tetor 2018 Në ora: 17:23
Labinot Harbuzi

Futbolli shqiptar, por edhe ai botëror në përgjithësi sot e morën një lajm të zi.

Futbollisti nga Kosova, Labinot Harbuzi ka ndërruar jetë papritmas në orët e hershme të mëngjesit të sotëm.

32 vjeçari tashmë i ndjerë është gjetur nga prindërit në dhomën e tij, të cilët më pas e kanë thirr autoambulancën.

Harbuzi ishte futbollist i njohur shqiptar, ndërsa kishte luajtur në Malmo dhe Gençlerbirligi, derisa së fundmi ishte pa klub.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test
Tjera