Përbërje zyrtare Kosovë-Maltë - Bota Sot
Përbërje zyrtare Kosovë-Maltë

Futboll

Përbërje zyrtare Kosovë-Maltë

Më: 11 tetor 2018 Në ora: 19:39
Përbërjet zyrtare Kosovë-Maltë

Kosova dhe Malta kanë publikuar formacionet zyrtare. Risi te Kosova është se ka startuar Edon Zhegrova para Rashicës dhe Valon Berisha, i cili për disa muaj ishte i lënduar

Bernard Challandes ka publikuar formacionet zyrtare, derisa në këtë ndeshje ka disa risi.

Ka startuar 18 vjeçari, talenti i Genk i Kosovës, Edon Zhegrova që kësaj radhe do të luaj para anësorit të Ëerder Bremenit, Milot Rashica.

Sulmit në këtë ndeshje pritet që ti prijë Atdhe Muriq.

Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test
Tjera