Formacionet zyrtare: Polonia – Portugalia - Bota Sot
Formacionet zyrtare: Polonia – Portugalia

Futboll

Formacionet zyrtare: Polonia – Portugalia

Më: 11 tetor 2018 Në ora: 19:43
Ilustrim

Polonia dhe Portugalia kanë publikuar formacionet zyrtare.

Ndeshja që do të startoj në ora 20:45, do të zhvillohet në kuadër të Ligës së Kombeve.

Të dy kombëtaret kanë publikuar formacionet zyrtare.

Polonia vs Portugalia:

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test
Tjera