Jose Mourinho arrinë në Podgoricë, vëzhgon nga afër Mali i Zi – Serbi - Bota Sot
Jose Mourinho arrinë në Podgoricë, vëzhgon nga afër Mali i Zi – Serbi

Futboll

Jose Mourinho arrinë në Podgoricë, vëzhgon nga afër Mali i Zi – Serbi

Më: 11 tetor 2018 Në ora: 19:45
Trajneri i Manchester Unitedit, Jose Mourinho

Trajneri i Manchester Unitedit, Jose Mourinho ka arritur në Podgoricë për ta shikuar ndeshjen mes Malit të Zi dhe Serbisë sonte.

Portugezi ka arritur sot gjatë ditës në ”Ramada Hotel”, dhe poshtë keni disa nga fotot nga ardhja e tij.

Mourinho ishte i vetëm, dhe erdhi me taksi nga aeroporti, me kapelë mbi kokë

Ardhja e tij, nga aeroporti i Podgoricvs, deri në ardhjen e tij në hotel, ishte i veqantë – ashtu siç ai dëshiroi.

Trajneri i mirënjohur iu shmangë të gjitha kërkesave për fotografi me të nga tifozët e tij.

Ndeshja mes Malit të Zi dhe Serbisë në Podgoricë do të zhvillohet nga ora, 20:45.

Image
 
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test
Tjera