Polonia – Portugalia, shënohet goli i parë - Bota Sot
Polonia – Portugalia, shënohet goli i parë

Futboll

Polonia – Portugalia, shënohet goli i parë

Më: 11 tetor 2018 Në ora: 21:14
Foto

Polonia ka kaluar në epërsi ndaj Portugalisë.

Golin për Poloninë e ka realizuar Piatek në minutën e 19’.

Kujtojmë se Polonia dhe Portugalia janë duke u përballur në kuadër të Ligës së Kombeve. 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test
Tjera