Përfundon ndeshja, Argjentinë – Irak - Bota Sot
Përfundon ndeshja, Argjentinë – Irak

Futboll

Përfundon ndeshja, Argjentinë – Irak

Më: 11 tetor 2018 Në ora: 21:55
Foto

Ka përfunduar miqësorja në mes të Argjentinës dhe Irakut.

Golat për kombëtaren argjentinase i kanë shënuar Lautaro Martinez në minutën e 18’, Pereyra (53’), Pezzella (82’) dhe Cervi (90’+2), raporton 

Argjentina ka arritur ta fitoj lehtësisht këtë ndeshje, pasi posedimi i topit ishte mbi 70 për qind.

Kujtojmë se Leo Messi ende po refuzon që të rikthehet te Argjentina, pas Kampionatit Botëror që u zhvillua në Rusi. 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test
Tjera