Vedat Muriqi flet pas ndeshjes - Bota Sot
Vedat Muriqi flet pas ndeshjes

Futboll

Vedat Muriqi flet pas ndeshjes

Më: 11 tetor 2018 Në ora: 23:08
Vedat Muriqi

Vedat Muriqi është shprehur tejet i lumtur me fitoren e Kosovës.

Vedat Muriqi ka thënë se Kosova është duke u forcuar në çdo ndeshje si kombëtare.

“Jemi duke u forcuar si Kombëtare dhe po tregojmë në çdo ndeshje se jemi ekip i fortë”, ka thënë Vedat Muriqi pas ndeshjes.

“Ne shënuam tre gola të mirë dhe fituam tri pikë të reja në Grupin D”.

“Nuk ishte me rëndësi goli im, më rëndësi ishte që fituam ri pikë të reja”, ka thënë më tej sulmuesi i kosovës.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test
Tjera