Çështja CR7 / U përgënjeshtrua nga Real Madrid, vjen reagimi i portugezes - Bota Sot
Çështja CR7 / U përgënjeshtrua nga Real Madrid, vjen reagimi i portugezes

Futboll

Çështja CR7 / U përgënjeshtrua nga Real Madrid, vjen reagimi i portugezes

Më: 12 tetor 2018 Në ora: 07:35
Cristiano Ronaldo

Drejtori ekzekutiv i gazetës “Correio de Manha”, Carlos Rodrigues, që akuzoi Real Madrid se kishte ushtruar presion mbi Cristiano Ronaldon, që portugezi të blinte kompromisin e akuzueses për përdhunim, Kathryn Mayorga, ka replikuar ndaj përgënjeshtrimit të drejtuesve të klubit Mrengues.

“Lajmi është verifikuar në mënyrë rigoroze nga redaksia dhe natyrisht që konfirmojë, rresht për rresht atë që është publikuar. Personalisht jemi shumë të çuditur nga ky reagim i Real Madrid, por do të përgjigjemi në të gjitha autoritetet dhe instancat ku jemi cituar. Sigurojmë ndërkohë se do të vazhdojmë të hetojmë mbi këtë çështje, në mënyrë të pavarur nga tentativat për presion që vijnë nga çdo vend”, citohet në faqet e të përditshmes luzitane.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test
Tjera