Andre Silva: Ende jam lojtar i Milanit - Bota Sot
Andre Silva: Ende jam lojtar i Milanit

Futboll

Andre Silva: Ende jam lojtar i Milanit

Më: 12 tetor 2018 Në ora: 14:42
Andre Silva

Andre Silva “nuk e di çfarë e ardhme e pret”, me Milanon apo Sevilan derisa ai shënoi golin që i dha fitoren Portugalisë mbrëmë kundër Polonisë

Sulmuesi e gjeti rrugën e golit dy herë në dy ndeshje të Ligës së Kombeve duke ja dhënë pesë pikë të pastra në krye të grupit.

“Jam i lumtur për golin dhe ky është një moment special për mua, por gjëja më e rëndësishme ishte ti marrim tri pikë”, tha ai për Sport Mediaset.

Silva e ka kthyer formën e tij prej së i është bashkuar Sevillas, edhe pse ai teknikisht ende është lojtari i Milanit edhe pse spanjollët mund ta aktivizojnë opsionin për blerjen e tij.

“Jam i lumtur që luaj për Sevillan, por jam një lojtar i Milanit. Madje nuk e di as çfarë do të ndodh në të ardhmën, ne do të presim dhe të shohim”, ka thënë ai.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test
Tjera