Kemi golin e parë në ndeshjen Belgjikë – Zvicër - Bota Sot
Kemi golin e parë në ndeshjen Belgjikë – Zvicër

Futboll

Kemi golin e parë në ndeshjen Belgjikë – Zvicër

Më: 12 tetor 2018 Në ora: 22:06
Foto nga ndeshja

Është shënuar goli i parë në ndeshjen mes Belgjikës dhe Zvicrës në kuadër të Ligës së Kombeve.

Belgjika kaloi në avantazh ndaj Zvicrës me anët të Romelu Lukakut në minutën e 58’ të takimit.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...