Lojtarët e Anglisë, not dhe joga në brigjet e Adriatikut - Bota Sot
Lojtarët e Anglisë, not dhe joga në brigjet e Adriatikut

Futboll

Lojtarët e Anglisë, not dhe joga në brigjet e Adriatikut

Më: 14 tetor 2018 Në ora: 08:00
Lojtarët e Anglisë, not dhe joga në brigjet e Adriatikut

Lojtarët e Anglisë kanë dashur ta shijojnë në maksimum udhëtimin drejt Kroacisë. Të nesërmen e ndeshjes me nënkampionët e botës, të cilën e barazuan 0-0, përfaqësuesja e “Tre Luanëve” shfrytëzoi temperaturat e përshtatshme në brigjet e Adriatikut për tu freskuar në det. Harry Kane me shokë shkuan për not mëngjesin e kësaj të shtune, ndërsa pas kthimit në hotel bënë një seancë joga në palestër.

Skuadra e Gareth Southgate do të udhëtojë për në Sevilla për të luajtur me Spanjën të hënën në mbrëmje. Anglia nuk ka fituar ende në fushatën e Ligës Kombëtare, ndaj në “Benito Villamarin” do të tentojë të befasojë Spanjën e Luis Enriques, për të shmangur rënien nga grupi.

Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...