Challandes: Merituam më shumë - Bota Sot
Challandes: Merituam më shumë

Futboll

Challandes: Merituam më shumë

Më: 14 tetor 2018 Në ora: 20:12
Bernard Challandes

Bernard Challandes tha se ata kanë merituar më shumë, por që ka përgëzuar Ishujt Faroe për pikën e fituar.

“Ne bëmë një ndeshje mirë, derisa pësuam golin e barazimit”, ka thënë fillimisht Challandes, raporton “lajmi.net”.

“Ne bëmë një gabim në mbrojtje, por lojtarët zhvilluan një ndeshje të mirë”.

“Unë i përgëzoj Ishujt Faroe për ndeshjen dhe pikën e fituar. Pjesën e dytë luajtëm mesatarisht, por për minutat e fundit nuk kishim instinktin vrasës, bëmë pasime të shkurta, luajtëm futboll të mirë, por që nuk ishim efektiv në fund”, ka thënë më tej trajneri i Kosovës. 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...