Real Madrid e shet yllin e skuadrës - Bota Sot
Real Madrid e shet yllin e skuadrës

Futboll

Real Madrid e shet yllin e skuadrës

Më: 20 tetor 2018 Në ora: 08:30
Marco Asensios

Talenti spanjoll, Marco Asensio, mund të largohet nga Real Madrid verën e ardhshme.

Është Real Madrid që po mendon shitjen e tij shkruan Marca.

22 vjeçari nuk po gjen hapësira të nevojshme në formacionin e Julen Lopetegui, edhe pse shihej si zëvendësues i Cristiano Ronaldo.

Lajmi për largimin e Asensios nga Real Madrid, ka alarmuar skuadra si PSG dhe Manchester City, që janë të gatshme të paguajnë shumë të konsiderueshme parash për talentin spanjoll.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat