Mourinho me hapa konkretë drejt Koulibaly - Bota Sot
Mourinho me hapa konkretë drejt Koulibaly

Futboll

Mourinho me hapa konkretë drejt Koulibaly

Më: 21 tetor 2018 Në ora: 16:03
Kalidou Koulibaly

Jose Mourinho nuk e ka ndërmend të dorëzohet për Kalidou Koulibaly.

Trajneri i United kërkon me ngulm që të rekrutojë një mbrojtës të qendrës

Portugezi po tenton që ta bind lojtarin që të bashkohet me Manchester United qysh në janar, sipas “The Times”.

United nuk ia doli të sigurojë një lojtarë të këtij pozicioni gjatë verës dhe këtë punë duan ta përfundojnë  në janar.

Kujtojmë se 27 vjeçari Koulibaly ka nënshkruar kontratë të re dhe për shërbimet e tij “djajtë e kuq” duhet të paguajnë një shifër të konsiderueshme. /Lajmi.net/

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...