Real Madridi po e shet Asension! - Bota Sot
Real Madridi po e shet Asension!

Futboll

Real Madridi po e shet Asension!

Më: 21 tetor 2018 Në ora: 16:43
Marco Asension

Real Madridi është duke u përgatitur që të bëjë befasi në afatin e transferimeve të verës 2019.

Real Madridi është duke planifikuar që ta shet Marco Asension.

Skuadra spanjolle tashmë ka dy oferta në tavolinë nga Liverpooli dhe Chelsea, andaj po mendon që të heq dorë nga ai.

Asensio shihej si lojtar që ka të ardhme të ndritur në “Santiago Bernabeu”, po ky sezon ka shfaqur dobësitë e tij.

Real Madridi e di se mund të fitoj mbi 100 milionë funte nga shitja e anësorit, andaj Liverpooli dhe Chelsea, janë duke pritur shansin e tyre. 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...