Martial ka vendosur për të ardhmen e tij - Bota Sot
Martial ka vendosur për të ardhmen e tij

Futboll

Martial ka vendosur për të ardhmen e tij

Më: 21 tetor 2018 Në ora: 16:58
Anthony Martial

Anthony Martial është i vendosur që të largohet nga Manchester United.

Anthony Martial ka filluar të luaj më shumë te Manchester United, mirëpo dëshira për tu larguar nuk ka kaluar.

Sulmuesi francez ka kontratë me ‘Djajtë e Kuq’ deri në fund të këtij sezoni, andaj është i hapur për largim.

Inter, Juventus, Chelsea dhe Bayern Munich, janë skuadrat që i duan shërbimet e Martialit.

Nëse francezi nuk qëndron mendim rreth kontratës së tij, atëherë Manchester United do ta shet qysh në afatin e janarit, në mënyrë që mos ta humbet me parametra zero. 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...