Inter – Milan, formacionet zyrtare - Bota Sot
Inter – Milan, formacionet zyrtare

Futboll

Inter – Milan, formacionet zyrtare

Më: 21 tetor 2018 Në ora: 19:25
Interi dhe Milani

Interi dhe Milani do të luajnë në kuadër të xhiros së nëntë të Serie A.

Edhe pse jo me rëndësinë e viteve të mëparshme, derbi i Madoninës mbetet nga më të zjarrtët e planetit.

Këto janë formacionet zyrtare me të cilat do të futen në fushë Spalleti dhe Gatuso.

Inter: Handanovic, Vrsaljko, De Vrij, Skriniar, Asamoah, Vecino, Brozovic, Politano, Naingolan, Perisic, Icardi

Milan: Donnarumma, Calabria, Musacchio, Romagnoli, Rodriguez, Kessie, Biglia, Bonaventura, Suso, Higuain, Calhanoglu

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat